Opony rolnicze w Route A4

Opony rolnicze firmy GRI już dostępne w RouteA4 - zadzwoń i dowiedz się więcej!

Route A4 posiada wieloletnie doświadczenie w sprzedaży opon specjalistycznych oraz obsłudze samochodów ciężarowych i pojazdów specjalnego przeznaczenia. W ostatnim czasie firma rozszerzyła swoją ofertę o produkty lankijskiej marki GRI jednocześnie stając się wyłącznym w Polsce dystrybutorem jej rolniczych opon pneumatycznych.

GRI produkuje wysokiej jakości specjalistyczne opony, które są wytwarzane na Sri Lance w sposób zrównoważony przy użyciu czystego naturalnego kauczuku. Założona w 2002 roku firma produkuje radialne opony rolnicze, pełne opony do transportu materiałów i opony budowlane. GRI prowadzi działalność w dziewięciu krajach i jest obecne w ponad 50 krajach na całym świecie. Od 2018 r. Firma kontynuuje szybką ekspansję swoich zakładów produkcji opon specjalistycznych i mieszanek opon na Sri Lance, a także swojej działalności w kluczowych krajach.

GRI zapewnia swoje zaangażowanie w zrównoważony rozwój i ochronę środowiska w całej swojej działalności zarówno lokalnie, jak i globalnie. Marka kieruje się wizją rozwoju ludzkości w kierunku wywierania pozytywnego wpływu na naszą planetę. GRI dąży do bycia globalnym liderem w produkcji opon specjalistycznych, kierując się zasadą zrównoważonego rozwoju. Przez dwie dekady firma była na drodze wykładniczego wzrostu, który nieustannie koncentrował się na wysokiej jakości, szybkich innowacjach, zrównoważonym rozwoju i zorientowaniu na klienta. GRI to marka zaangażowana w ekologiczne przywództwo i dlatego koncentruje się na zrównoważonym pozyskiwaniu, produkcji i innowacjach produktowych.

Już wkrótce zostanie uruchomiony sklep internetowy oponyroute.pl zaś obecnie zamówienia można składać kontaktując się z opiekunem klienta:

Paweł Włodarczak
+48 508 558 303
pawel.wlodarczak@routea4.pl