Serwis MAN i OSKP w Boczowie

Serwis MAN i OSKP w Boczowie

Serwis MAN i OSKP w Boczowie

OSKP w Boczowie

Autoryzowany Serwis MAN w Boczowie to zaufany partner dla wszystkich użytkowników pojazdów marki MAN, zapewniający kompleksową obsługę i profesjonalne wsparcie techniczne. Nasz serwis specjalizuje się w naprawach gwarancyjnych i pogwarancyjnych, oferując szeroki zakres usług, od diagnostyki komputerowej, przez naprawy mechaniczne, po serwis klimatyzacji i układów elektrycznych. Wyposażony w najnowocześniejsze narzędzia diagnostyczne i naprawcze, Autoryzowany Serwis MAN w Boczowie gwarantuje najwyższą jakość usług, realizowanych przez wykwalifikowaną kadrę techników i mechaników z wieloletnim doświadczeniem w branży.

Naszym priorytetem jest zadowolenie klienta, dlatego stawiamy na indywidualne podejście do każdego zlecenia, szybkość realizacji oraz transparentność kosztów. Dzięki regularnym szkoleniom, nasi specjaliści są na bieżąco z najnowszymi technologiami i rozwiązaniami stosowanymi w pojazdach MAN, co pozwala nam na efektywne rozwiązywanie nawet najbardziej skomplikowanych problemów.

Oprócz standardowych usług serwisowych, oferujemy również profesjonalne doradztwo techniczne, pomoc w doborze i zakupie oryginalnych części zamiennych oraz akcesoriów. Autoryzowany Serwis MAN w Boczowie to także miejsce, gdzie można skorzystać z atrakcyjnych pakietów serwisowych i promocji, zaprojektowanych z myślą o optymalizacji kosztów eksploatacji pojazdów naszych klientów.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia naszego serwisu w Boczowie. Zaufaj profesjonalistom i zapewnij swojemu pojazdowi MAN najlepszą możliwą opiekę.

Lokalizacja

Ul. Sikorskiego 30, 66-234 Boczów

Godziny otwarcia

OSKP
pn – pt   8:00 – 22:00,
sobota   7:00 – 15:00
SERWIS
pn – pt   8:00 – 16:00,
sobota   7:00 – 15:00

napisz do nas

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Zgoda

Kontakt

Route A4 Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Słowiańska 13
59-900 Zgorzelec
www.man.routea4.pl
+48 757 640 000
manserwis@routea4.pl

Godziny pracy

pon. – czwartek
7.00 – 21.00
piątek
7.00 – 20.00
sobota
7.00 – 15.00

Pomoc Drogowa MAN 
Mobile 24

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

Usługi

01

Wszystkie usługi MAN

Gdy potrzebujesz pomocy MAN

02

Kwartalne promocje

Zbuduj swój idealny pojazd

03

MAN Truckers World

Dołącz do społeczności

04

MAN Truck & Bus Polska

Zobacz witrynę www